יום שלישי, 23 ביוני 2015

הסדרה החדשה של אסנס - סקירה - Review

Essence - Pure Skin

כשהבחנתי בסדרה החדשה הזאת בדוכן של אסנס, לא האמנתי למראה עיניי. סדרה שכל כולה נוצרה למסכנות המבריקות כמוני? סדרה שכל מרכז חייה סובב סביב מניעת ברק, הפחתת חצ'קונים, טיהור וצמצום הנקבוביות והפיכת החיים לקלים יותר? הו כן. לא התקמצנתי, ומתוך 9 מוצרים אספתי לביתי 5! היום אדבר על כל אלה שחזרו איתי הביתה. :)

ג'ל מייבש פצעים:

מדובר בג'לי מדוזה (אני כל כך אוהבת את צירוף המילים הזה! :)) שקפקף וחלק במרקמו, שמניחים נקודתית על חצ'קונים, ואחרי כמה מריחות החצ'קון נעלם. קסם!

אפשר למרוח כמה פעמים שרוצים ביום (לא כמו הרולר נגד חצ'קונים של גרנייה, שאפשר לשים עד פעמיים ביום בגלל הגברת רגישות). אני אפילו לוקחת איתי את המתוק הזה בתיק לעבודה, ומורחת במהלך היום אם פתאום קפץ לי אויב חדש על הפנים שלא שמתי לב אליו בבוקר. 
הג'ל שקוף ומריח כמו שום-דבר, ולא שמים אליו לב בכלל על העור אחרי המריחה מרוב שהוא קליל ורך. מבחינתי מדובר ב"מוצר יום" מושלם למלחמות נגד אקנה. 
לגבי היעילות שלו, לי אישית הוא העלים חצ'קונים תוך 4-5 מריחות אם מדובר בחצ'קון ממש רשע, או 1-2 מריחות אם זה מיני חצ'קון בהתלמדות. וואלה, זה עובד! מיותר לציין שאני מופתעת מאוד (לטובה, מן הסתם ;)), במיוחד כי מדובר במוצר כל כך זול שזה בדיחה.
מחיר: אם אני לא טועה הוא עלה לי 11 שקלים. מדבקת המחיר נשרה, סליחה. 
האם אקנה שוב בעתיד? בהחלט. 
ציון זריז: 5/5


תמיסה לייבוש פצעונים: בהתחלה לא הבנתי למה על האריזה מצויין שצריך לערבב היטב לפני השימוש ולהניח על חצ'קונים רק בלילה, אבל כבר בפתיחה הבנתי. קודם כל, המוצר הזה מורכב משני חומרים שלא מתערבבים אז צריך לערבב לפני כל שימוש באמת. שנית, הוא לבן וסמיך כמו טיפקס, אז אין מצב להניח את זה על עור הפנים באור יום!

מבטיחים לנו שהמוצר הזה גורם "לפצעון להעלם בין לילה וגוון העור נראה צלול ואחיד", ואני יכולה להסכים עם זה ב-80%.
חצ'קונים? כן, הם מצטמצמים משמעותית, אבל לא נעלמים לגמרי! עדיין צריך למרוח את החומר הזה עליו שוב בלילה הבא, אבל תוך יומיים-שלושה הוא כבר ייעלם לגמרי. 
ולגבי גוון עור צלול ואחיד יותר, אני לא יודעת. העור שלי גם ככה די אחיד, אז אני לא בטוחה מה לגבי ההבטחה הספציפית הזאת.  
אני רק רוצה להזהיר אתכן שהחומר הזה שורף. אבל מה זה שורף. כאילו שדים דוקרים אתכן בקיסם שיניים איפה שמרחתן את זה. לשמחתי זה עובר תוך כמה דקות, אז לא לדאוג יותר מדי. :)
מחיר: 17 שקלים. 
האם אקנה שוב בעתיד? יש מצב, אבל כרגע אני מעדיפה דווקא את הג'ל השקוף מקודם. 
ציון זריז: 4/5


לחות במרקם קרם ג'ל:


קודם כל, אני לא יודעת למה בתרגום שם המוצר לעברית, השמיטו את החלק של mattifying. כאילו, זה החלק הכי חשוב פה!!!!! איך לא ציינתם שזה מוצר שעושה עור מאט, לעזאזל??? זו בשורה לכל נושאות העור השומני והמיוזע, שכל חייהן מחפשות ומחפשות (ולא מוצאות, ברוב המקרים) מוצרים מתאימים שלא נראים כמו כדור דיסקו על העור! ואתם לא ציינתם את זה. בושו לכם, אסנס. 

ועכשיו נירגע קצת ואני אדבר על המוצר עצמו. 
זהו עוד ג'לי מדוזה! :) יש מצב שאסנס עקבו אחר המזרח הרחוק ולקחו כמה רעיונות טובים מקוריאה? ;) 
בגלל היותו ג'לי מדוזה, מיותר אפילו לציין שהמרקם מאוד קליל ועדין, לא כבד על העור בכלל, ומעולה לשימוש ביום, במיוחד לעור שומני שגם ככה שונא את החיים (כמו שלי). 
הוא לא הופך למאט מייד אחרי המריחה, זה לוקח 5-10 דקות, אבל ההמתנה שווה את זה. זהו לא מאט כמו המאט של סרום האפרסקים המהולל, אלא מאט פחות מייבש וקצת פחות מגרה את העור (אז מתאים יותר לבעלות עור רגיש).
אני מעיזה אפילו להגיד שכרגע אני מעדיפה את נוזל המאט הזה של אסנס יותר מסרום האפרסקים של סקינפוד (אל תהרגו אותי, יש מצב שבאוגוסט אשנה את דעתי והאפרסקים שוב יכבשו אותי)! 
מחיר: 15 שקלים. 
האם אקנה שוב בעתיד? כן, בטוח! אני חושבת שאצטייד בעוד שפופרת או שתיים, למקרה ואי פעם יפסיקו לייצר את הסדרה המופלאה הזאת (ויפסיקו מן הסתם, זו מהדורה מוגבלת!). 
ציון זריז: 5/5


קרם ניקוי 4 ב-1:


בגלל שכתוב על המוצר "קרם", די ציפיתי לקרם חלק ואחיד, אבל מסתבר שבתוך הקרם מסתתרים חלקיקים קטנטנים ביותר שהם בעצם פילינג מאוד עדין. ההפתעה הייתה נעימה, כי מדובר בפילינג מושלם לשימוש יומיומי בלי לגרות את עור הפנים. העיקר לא לקרצף את הפנים יותר מדי זמן, אם באמת מתכוונים להשתמש במוצר על בסיס יומיומי. ניתן להשתמש בקרם על פנים לחות ולשטוף מייד, או להשאיר 2-3 דקות על העור לקבלת אפקט מסכה. 

המוצר הזה לא גירה את הפנים שלי, אבל שמתי לב לתופעה אחרת שאני לא כל כך מבינה. מייד אחרי השימוש והשטיפה מהפנים, הפנים שלי ממש לבנות וחיוורות, ויש תחושה כאילו יש איזה חומר על העור שלי, שמסרב לרדת גם במים פושרים. אחרי ניגוב במגבת עדינה התחושה והחיוורון נעלמים, אבל עדיין, בחיים לא נתקלתי בזה במוצרים אחרים ולכן אני לא בטוחה מה לחשוב על זה. 
לשמחתי המוצר לא מייבש את הפנים יתר על המידה. 
הריח מאוד רפואי וקליני, לא הכי נעים לדעתי.
מחיר: 15 שקלים. 
האם אקנה שוב בעתיד? לא. זה לא שהמוצר גרוע, פשוט יש המון טובים ממנו. 
ציון זריז:3/5


מי פנים מטהרים:


הנה עוד מוצר ששמו אבד בתרגום לעברית. כתוב לכם במפורש שזה טונר *ו*פודרה! למה לכתוב רק מי פנים? :( מה נסגר איתכם, אנשים? לא כולם מבינים אנגלית ולא כולם מבינים שהתרגום לא מלא!

טוב, מספיק להתלונן. 
היו לי ציפיות גבוהות מהמוצר הזה, דווקא כי יש בתוכו אבקת פודרה (כן! היא אשכרה שוקעת כשלא נוגעים במוצר ואז רואים ממש שכבה לבנה עבה של פודרה בתחתית המיכל! זה אומר שחובה לשקשק היטב את המיכל לפני כל שימוש). הייתי בטוחה שהוא ייתן לי עור מאט מהמם לשעות ארוכות, וגם ההבטחות לגבי מניעת פצעונים וחומצה סליצילית נשמעו מאוד מפתות. 
לצערי מדובר בהבטחות ותו לא. 
לא היה לי עור מאט, הטונר הזה סירב להיספג בעור שלי, ובפועל סתם הסתובבתי עם פרצוף רטוב דקות ארוכות עד שנמאס לי והייתי מורידה את כל המים האלה מהפנים שלי עם פד סופג. 
וזה לא הכל. 
הדבר הזה שורף נורא על העור, ולא בקטע של "אה יש פה חומצה סליצילית אז זה אמור לשרוף", אלא בקטע של "אוי ואבוי אני מאוד מקווה שהפרצוף שלי לא יהיה אדום אחרי זה!".
אחרי שימוש של 4 ימים רצופים בטונר הזה, גוון העור שלי היה פחות אחיד, אדום במקומות שונים, מגורה, מיובש, וצץ לי חצ'קון חדש. פספוס גדול. 
אני לא חושבת שהטונר הזה מתאים לי, ולמען האמת, אני חושבת שאם אפילו לעור השומני להחריד שלי הוא לא התאים, ספק אם הוא יתאים למישהו בכלל.
אה, ועוד משהו! יש לו ריח פשוט מזעזע ומאוד חזק של אלכוהול. זה כל כך חונק בשימוש! :( 
מחיר: 13 שקלים. 
האם אקנה שוב בעתיד? לא. 
ציון זריז: 0/5
לסיכום

יתרונות
ג'ל מייבש פצעים:
*מתאים לשימוש כמה פעמים שרוצים ביום, לפי הצורך
*קטן נוח לנשיאה
*ג'ל שקוף ומאוד קליל- לא רואים ולא מרגישים אותו על העור
*מריח כמו כלום (מעולה לרגישות)
*מעלים חצ'קונים עקשנים תוך 4-5 מריחות, וחצ'קונים לייט תוך 1-2 מריחות
*זול 

תמיסה לייבוש פצעונים:

*מקטין משמעותית חצ'קונים תוך מריחה אחת (אם כי לא מעלים לגמרי בפעם אחת. העלמה מלאה לוקחת 2-3 לילות)
*זול 

לחות במרקם קרם ג'ל:

*זול
*מתקבל מראה כמעט-מאט תוך 5-10 דקות
*לא מייבש את הפנים
*לא מגביר רגישות
*מאוד קליל ועדין על העור, לא מרגישים את הנוכחות שלו אחרי שהוא נספג

קרם ניקוי 4 ב-1:

*זול
*הגרגירים בפנים סופר עדינים ולא מגרים את העור העדין שלי! :)

מי פנים מטהרים:

*זולחסרונות
ג'ל מייבש פצעים:
*אין! :)

תמיסה לייבוש פצעונים:

*שורף בהנחה (עובר תוך כמה דקות)
*לא מתאים לשימוש באור יום (הוא לבן וסמיך כמו טיפקס)

לחות במרקם קרם ג'ל:

*אין! :)

קרם ניקוי 4 ב-1:

*ריח רפואי לא כל כך נעים 
*משאיר גוון לבנבן ותחושה כאילו יש משהו על הפנים אחרי השטיפה (עובר אחרי ניגוב במגבת, אבל עדיין מוזר)

מי פנים מטהרים:

*שורף 
*מריח כמו אלכוהול ממש חזק וחונק
*לא נספג בעור
*לא נותן מראה מאט (בכלל! הוא משאיר את הפרצוף רטוב לגמרי)
*לא מפחית הופעת חצ'קונים
*שימוש של 4 ימים הפך את העור שלי לאדום בחלקו, מגורה, פחות אחיד, מיובש, ומחוצ'קןציונים
ג'ל מייבש פצעים: 5/5
תמיסה לייבוש פצעונים: 4/5
לחות במרקם קרם ג'ל: 5/5
קרם ניקוי 4 ב-1: 3/5
מי פנים מטהרים: 0/5


תודה רבה לכל מי שקראה, ושיהיה לכן יום מקסים!
ועכשיו, דובי:


11 תגובות :

 1. אוי הטונר נשמע פשוט זוועה!!!

  השבמחק
 2. סקירה מעולה ומקיפה!
  אגב, ניסית את דפי הבלוט של אסנס?

  השבמחק
  תשובות
  1. קראת את מחשבתי!!! :)
   תמיד כשאני עוברת ליד דוכן אסנס אני בוהה בכמיהה בדפי הבלוט, אבל משום מה אני אף פעם לא קונה. אני מניחה שפשוט אין לי הרבה מה לעשות איתם. במשרד אין לי צורך בהם תודות למיזוג האוויר, וכשאני בחוץ אני ארגיש נורא רע לסחוב איתי דפי בלוט ספוגים בזעה ושומן שלא יהיה לי איפה לזרוק כי העירייה לא דואגת למספיק פחים ברחובות.. :(

   אבל אני מתה לנסות אותם.. :)

   מחק
 3. כשאת מדברת על העלמת חצקונים ומריחה של החומרים הנחמדים את מדברת על השלב של הראש השומני הלבן או על השלב שבו החצקון נם לו שנת חורף נחמדה מתחת לעור ובנתיים גורם לאדמומיות ורגישות מקומית.?

  השבמחק
  תשובות
  1. חצ'קונים רשעים = עם לבן
   חצ'קונים בהתלמדות = שנת חורף עם אדמומיות ורגישות
   :)

   מחק
 4. השילוב בין מי פנים לבין פודרה נשמע לי קצת... האמממ... חריג, האמת.
  מצד שני, אני חייבת לנסות את קרם הפנים! כל כך קשה לי למצוא קרם פנים שייספג במהירות, העור שלי פשוט לא מסתדר עם שום דבר בקיץ. אבל למה במהדורה מוגבלת?! :(

  אגב, ממש במקרה שמתי לב פתאום שיש לך ספר של מייקל מרשל סמית שלא קראתי עדיין!

  השבמחק
  תשובות
  1. קרם הפנים המאט הזה פשוט מעולה! :) מהדורה מוגבלת כי כל הדברים הטובים הם לא נצחיים.. :( וכי מרפי. ;)

   על הספר- הוא היה מעניין, לא כל כך הבנתי מה הלך שם חצי מהספר (אולי זה סגנון הכתיבה), הסוף לא היה צפוי, אבל בסה"כ נהניתי. :)

   מחק
 5. יאיי! חסכת לי הרבה התלבטויות עם הסקירה הזה!
  נכון לעכשיו רכשתי רק את הפילינג מהסדרה.

  השבמחק
 6. איפה אפשר לקנות את המוצרים?

  השבמחק